זה בסך הכל קפה, מה כבר יכול להיות ההבדל בין סוג קפה אחד לקפה אחר?

אז זהו שההבדל הוא עצום.

לפני שכוס הקפה נכנסת לכם לפה, קורים כל כך הרבה דברים שחלקכם בכלל לא מודע לו…

הסיפור מתחיל בשיח קפה, אני לא אאריך במילים מאחר ובטח כבר שמעתם את הסיפורים על גילוי הקפה ועל כך שהקפה מתחלק לשני זנים עיקרים: ערביקה ורובוסטה בלה בלה בלה… אך לא מספיק לדעת האם הקפה אותו אתם שותים הוא מזן כזה או אחר או אולי אפילו תערובת של זנים, אלא גם איזור מוצא הקפה, מי המגדלים של אותו קפה, מה איכות הפולים, נקיון הפולים ואיזה תהליכים הפולים האלה עוברים עד שהם מגיעים לכוס הקפה שלכם.

אנחנו (גרין האט קופי) אחראים רק לחלק מהתהליך: מבחירת הזנים, יצירת התערובות, קליית הקפה, אריזה ומשלוח אליכם עד הבית.

אם כך אתם בטח שואלים למה הקפה שלנו טוב יותר, יש לנו תשובה לזה!

ההבדל העיקרי נובע מעצם הגדרת המטרות שלנו. בתי קלייה רבים שמו לעצמם כמטרה (באופן טבעי) את הרצון להרוויח כסף וכמה שיותר. לשם כך עליהם להגדיר מחיר מטרה ממנו לגזור מחיר עלות ואז בכדי לעמוד בעלויות שנקבעו בוחרים את הזנים המתאימים מהמגדלים המתאימים ומנסים לצמצם את העלויות לאורך התהליך ככל שניתן, או במילים אחרות, לתת את המינימום ההכרחי ללקוח.

אנחנו חושבים קצת אחרת, זה לא שאנחנו לא רוצים להרוויח, אבל אנחנו רואים את המוצר שלנו בראש ואת ההתייעלות שלנו אנחנו משיגים באופן השיווק והמכירה. את הקפה שלנו ניתן לקנות רק באתר שלנו: ללא מתווכים וללא חנויות מפוארות. אנחנו מייצרים את הקפה על פי דרישה, אל מול הזמנה, כך שאנחנו לא זורקים קפה לפח ובטח שלא מוכרים קפה שעמד זמן רב על המדף באוניה או במחסן מאובק. ההתייעלות הזו מאפשרת לנו להשקיע הרבה זמן ואנרגיה בתהליך הקלייה הידני, בבדיקה קפדנית של פולי הקפה שאנחנו רוכשים, בהרכבה ושיפור התערובות שלנו.

אז אם בא לכם להתפנק או לפנק משהו/י בקפה איכותי אתם מוזמנים לבקר באתר שלנו: http://greenhutcoffee.co.il

תהנו!


השאר תגובה

שימו לב, התגובה תעבור לבדיקה לפני הפירסום